Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 3 Jordy
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayther 1 GMV
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 2 Fair Play
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 6 Jordy
Ion Izagirre Insausti 2 booggie
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Ik zal rustig beginnen.
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 3 Jordy
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayther 1 GMV
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 2 Fair Play
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 6 Jordy
Ion Izagirre Insausti 2 booggie
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Ik zal rustig beginnen.
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Daar durf ik nog wel overheen te gaan.
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 3 Jordy
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayther 1 GMV
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 6 Jordy
Ion Izagirre Insausti 2 booggie
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 3 Jordy
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayther 1 GMV
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 6 Jordy
Ion Izagirre Insausti 2 booggie
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Er staan in de lijst van Homme trouwens 3 man uit de derde groep:
Lutsenko, Trentin en Soler
Lutsenko, Trentin en Soler
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayther 1 GMV
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayther 1 GMV
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
- ChefSpijker
- Berichten: 1947
- Lid geworden op: 29 nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Oh inderdaad. Men moet ff iets scherper zijn met de top 90. Zal Homme ff mailen zodat ie 't zo snel mogelijk aanpast. En laten we op deze drie voorlopig even niet bieden dan. Er is nu toch nog geen bod op gedaan.
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
"Vroeger" stonden er alleen toppers in de top 100
De groep net niet wordt steeds groter...
De groep net niet wordt steeds groter...
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Ik kan het toch niet laten, misschien dat die dit jaar wel iets opbrengt.
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Matteo Trentin 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 3 Jordy
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
-
- Berichten: 277
- Lid geworden op: 29 nov 2019, 16:39
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 1 Homme
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 1 Homme
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 1 Homme
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 4 booggie
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 4 GMV
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 4 booggie
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 12 GMV
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 7 Fair Play
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 13 yba
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 6 TEF
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
- ChefSpijker
- Berichten: 1947
- Lid geworden op: 29 nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 13 yba
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Jai Hindley 6 booggie
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 2 GMV
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 20 Scheetmans
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 14 Zwieler
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 7 Chef
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 4 Fair Play
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 14 Zwieler
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 10 Jordy
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 10 Jordy
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 2 booggie
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 14 Zwieler
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 10 Jordy
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 3 Jordy
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 10 Jordy
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 3 Jordy
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 14 Zwieler
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 1 Homme
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
-
- Berichten: 414
- Lid geworden op: 03 dec 2019, 21:02
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 14 Zwieler
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 2 TEF
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 2 booggie
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 2 TEF
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 14 Zwieler
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 3 yba
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 2 TEF
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 3 yba
Tom Dumoulin 16 Laatste man
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 2 TEF
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Re: Biedronde 2 (dinsdag 22 december 21.00 uur)
Richard Carapaz 14 Zwieler
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 4 Zwieler
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 2 TEF
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme
Stefan Kung 5 Fair Play
David Gaudu 11 Fair Play
Harrold Tejada 3 Chef
Tim Wellens 5 GMV
Clement Venturini 2 GMV
Davide Formolo 7 Chef
Kasper Asgreen 6 TEF
Tim Merlier 4 GMV
Hermann Pernsteiner 4 Fair Play
Edoardo Affini 3 Zwieler
Ethan Hayter 2 Jordy
Alessandro Covi 2 Jordy
Giovanni Aleotti 1 GMV
Egan Bernal 21 Zwieler
Daniel Martinez 4 Zwieler
Alexey Lutsenko 1 Homme
Zdenek Stybar 4 Fair Play
Sonny Colbrelli 8 yba
Ion Izagirre Insausti 5 Jordy
Alberto Dainese 4 Laatste man
Matej Mohoric 2 TEF
Ivan Garcia Cortina 5 Jordy
Clement Champoussin 3 Chef
Marc Soler 5 Fair Play
Attila Valter 3 Laatste man
Gino Mäder 3 Homme
Michael Storer 1 Homme