Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
maandag 18 oktober na afsluiten biedronde 2 (ca. 22.30 uur): Opening biedronde 3
Deadline snelbiedregel: dinsdag 19 oktober 18.00 uur
Deadline schaatsers plaatsen op de biedlijst: woensdag 20 oktober 19.00 uur
woensdag 20 oktober 21.00 uur: Starten 1 voor 1 bieden (groepsgewijs) en aansluitend de sluiting biedronde 3
Voor de eerste 3 biedrondes geldt dat elke deelnemer 4 schaats(st)er moet aanbieden. In elk van de eerste 3 biedrondes moet in ieder geval 1 schaats(st)er uit de top 1 t/m 21 worden gekozen (zie onderaan dit document).
Op iedere schaats(st)er die wordt aangeboden dient de "aanbiedende" ploegleider ten minste 1 biedpunt te bieden. Nadat een ploegleider 4 schaats(st)ers heeft aangeboden mag hij gaan overbieden op de schaats(st)ers die reeds zijn aangeboden. Om het overbieden duidelijk te kunnen zien, dienen deze “vet” gemaakt te worden.
Indien een ploegleider na bijv. 2 biedrondes door zijn punten heen is, moet hij wel 4 schaats(st)er aanbieden, maar dan uiteraard met 0 biedpunten. Indien niet op deze schaats(st)er wordt geboden, gaan ze terug naar de lijst met nog te kiezen schaats(st)er.
Om te mogen gaan overbieden op andere schaats(st)ers moeten alle 4 de schaats(st)ers door je op de biedlijst zijn geplaatst.
Snelbiedregel:
Voor de eerste 3 biedrondes geldt tevens dat tot aan de genoemde snelbiedregel deadline van 18.00 uur een deelnemer niet meer dan 4 schaats(st)er op zijn naam mag hebben staan (de zgn. snelbiedregel), naast de door hem zelf aangeboden schaatsers. Na 18.00 uur is er geen restrictie meer.
Deadline snelbiedregel: dinsdag 19 oktober 18.00 uur
Deadline schaatsers plaatsen op de biedlijst: woensdag 20 oktober 19.00 uur
woensdag 20 oktober 21.00 uur: Starten 1 voor 1 bieden (groepsgewijs) en aansluitend de sluiting biedronde 3
Voor de eerste 3 biedrondes geldt dat elke deelnemer 4 schaats(st)er moet aanbieden. In elk van de eerste 3 biedrondes moet in ieder geval 1 schaats(st)er uit de top 1 t/m 21 worden gekozen (zie onderaan dit document).
Op iedere schaats(st)er die wordt aangeboden dient de "aanbiedende" ploegleider ten minste 1 biedpunt te bieden. Nadat een ploegleider 4 schaats(st)ers heeft aangeboden mag hij gaan overbieden op de schaats(st)ers die reeds zijn aangeboden. Om het overbieden duidelijk te kunnen zien, dienen deze “vet” gemaakt te worden.
Indien een ploegleider na bijv. 2 biedrondes door zijn punten heen is, moet hij wel 4 schaats(st)er aanbieden, maar dan uiteraard met 0 biedpunten. Indien niet op deze schaats(st)er wordt geboden, gaan ze terug naar de lijst met nog te kiezen schaats(st)er.
Om te mogen gaan overbieden op andere schaats(st)ers moeten alle 4 de schaats(st)ers door je op de biedlijst zijn geplaatst.
Snelbiedregel:
Voor de eerste 3 biedrondes geldt tevens dat tot aan de genoemde snelbiedregel deadline van 18.00 uur een deelnemer niet meer dan 4 schaats(st)er op zijn naam mag hebben staan (de zgn. snelbiedregel), naast de door hem zelf aangeboden schaatsers. Na 18.00 uur is er geen restrictie meer.
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Blondin, Ivanie Fair Play 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Blondin, Ivanie Fair Play 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
verbij paul 1
Misaki OSHIGIRI paul 1
Maki TSUJI paul 1
Wataru MORISHIGE paul 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
verbij paul 1
Misaki OSHIGIRI paul 1
Maki TSUJI paul 1
Wataru MORISHIGE paul 1
Last edited by paultje on 18 Oct 2021, 22:47, edited 2 times in total.
-
- Posts: 183
- Joined: 04 Dec 2019, 19:24
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Blondin, Ivanie Fair Play 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
Golikova, Angelina TeamVulture 1
Zdrahalova, Nikola TeamVulture 1
Langelaar, Tyson TeamVulture 1
Anema, Reina TeamVulture 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
Golikova, Angelina TeamVulture 1
Zdrahalova, Nikola TeamVulture 1
Langelaar, Tyson TeamVulture 1
Anema, Reina TeamVulture 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Blondin, Ivanie Fair Play 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
Golikova, Angelina TeamVulture 1
Zdrahalova, Nikola TeamVulture 1
Langelaar, Tyson TeamVulture 1
Anema, Reina TeamVulture 1
verbij paul 1
Misaki OSHIGIRI paul 1
Maki TSUJI paul 1
Wataru MORISHIGE paul 1
Belchos, Jordan Fair Play 1
Murakami, Yuma Fair Play 1
Yamada, Masaya Fair Play 1
Golikova, Angelina TeamVulture 1
Zdrahalova, Nikola TeamVulture 1
Langelaar, Tyson TeamVulture 1
Anema, Reina TeamVulture 1
verbij paul 1
Misaki OSHIGIRI paul 1
Maki TSUJI paul 1
Wataru MORISHIGE paul 1
Last edited by paultje on 18 Oct 2021, 22:46, edited 1 time in total.
-
- Posts: 183
- Joined: 04 Dec 2019, 19:24
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Maltais is er vanavond uitgegaan Paul
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Ivanie Blondin Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Jij mist toch een top 21-schaatser Rob?
-
- Posts: 916
- Joined: 30 Nov 2019, 23:18
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Ivanie Blondin Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Inderdaad, Blondin is geen top 21, die stond op de reservelijst voor als we met 8 waren. Daar zit de verwarring waarschijnlijk.
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Ivanie Blondin Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Ivanie Blondin Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Kjeld Nuis Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar TeamVulture 1
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Paul 1
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Jordy 2
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Kjeld Nuis Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Vinnie 2
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Paul 1
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Vinnie 2
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Kjeld Nuis Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Vinnie 2
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Vinnie 2
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Kjeld Nuis Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Jordy 2
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Vinnie 2
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami Fair Play 1
Masaya Yamada Jordy 2
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige Vinnie 2
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Kjeld Nuis Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami paul 3
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige paul 3
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami paul 3
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige paul 3
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Vinnie 1
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Kjeld Nuis Fair Play 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami paul 3
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige paul 3
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Jordy 2
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Jordan Belchos Fair Play 1
Yuma Murakami paul 3
Masaya Yamada Fair Play 1
Angelina Golikova TeamVulture 1
Nikola Zdrahalova TeamVulture 1
Tyson Langelaar Vinnie 2
Reina Anema TeamVulture 1
Kai Verbij Paul 1
Misaki Oshigiri Jordy 2
Maki Tsuji Paul 1
Wataru Morishige paul 3
Darya Kachanova Jordy 1
Arisa Go Jordy 3
Nana Takagi Jordy 3
Ignat Golovatyuk Vinnie 3
Natalia Voronina Laatste man 1
Francesca Lollobrigida Laatste man 1
Beau Snellink Laatste man 2
Nadezhda Morozova Laatste man 1
Brittany Bowe Vinnie 1
Jorien Ter Mors Vinnie 1
Joey Mantia Jordy 2
Piotr Michalski Vinnie 2
Tatsuya Shinhama Chef 1
Peder Kongshaug Chef 2
Merijn Scheperkamp Chef 4
Serge Yoro Chef 1
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
kan iedereen even zijn team tot nu toe plaatsen. Altijd wel goed om even te zien hoeveel punten iedereen nog heeft en wie welk team tot nu toe heeft
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 3 (start maandag 18 oktober - biedavond woensdag 20 oktober 21.00 uur)
Chef 30
FP 14
Jordy 58
LM 27
Paultje 32
TV 10
Vinnie 37
Als ik 't goed heb genoteerd
De toppers zullen dus zeker niet té goedkoop worden morgenavond. Anderzijds is het ook niet vervelend om wat punten over te houden, nog wel wat leuk spul over dat niet is aangeboden.
FP 14
Jordy 58
LM 27
Paultje 32
TV 10
Vinnie 37
Als ik 't goed heb genoteerd
De toppers zullen dus zeker niet té goedkoop worden morgenavond. Anderzijds is het ook niet vervelend om wat punten over te houden, nog wel wat leuk spul over dat niet is aangeboden.