Thomas Geraint 14
MEEUS JORDI 10
Cort Nielsen magnus 10
Fuglsang Jacob 10
dennis rohan 10
Gaviria Fernando 9
Avermaet van Greg 7
Dekker David 5
Geoghegan Hart Tao 4
Paret-Peintre Aurelien 4
Poels Wout 4
Schelling Ide 4
stewart jake 4
Carr Simon 3
Price Pejtersen Johan 2
Mareczko Jakub
De Plus Laurens
Molard Rudy
Restrepo Jhonathan
Modolo Sacha
Declercq Tim
team paul
Re: team paul
dennis rohan 10
Avermaet van Greg 7
Geoghegan Hart Tao 4
Avermaet van Greg 7
Geoghegan Hart Tao 4
Re: team paul
hopelijk gaan die oudjes of vergane glory weer wat doen
Re: team paul
erbij:
stewart jake 4
Carr Simon 3
Price Pejtersen Johan 2
stewart jake 4
Carr Simon 3
Price Pejtersen Johan 2
Re: team paul
ronde renners
Thomas Geraint 14
Fuglsang Jacob 10
Geoghegan Hart Tao 4
tijdrijders:
dennis rohan 10 (in potentie ook klassement kleine rondes)
Price Pejtersen Johan 2 (talent)
sprinters:
MEEUS JORDI 10
Gaviria Fernando 9
Dekker David 5
klassiekers:
Avermaet van Greg 7
Aanvallers:
Cort Nielsen magnus 10 (zou klassiekers aan moeten kunnen)
Paret-Peintre Aurelien 4 (zou klassiekers aan moeten kunnen)
Poels Wout 4 (zou klassiekers aan moeten kunnen)
Schelling Ide 4
stewart jake 4 (met redelijke sprint)
Carr Simon 3 (talent)
Thomas Geraint 14
Fuglsang Jacob 10
Geoghegan Hart Tao 4
tijdrijders:
dennis rohan 10 (in potentie ook klassement kleine rondes)
Price Pejtersen Johan 2 (talent)
sprinters:
MEEUS JORDI 10
Gaviria Fernando 9
Dekker David 5
klassiekers:
Avermaet van Greg 7
Aanvallers:
Cort Nielsen magnus 10 (zou klassiekers aan moeten kunnen)
Paret-Peintre Aurelien 4 (zou klassiekers aan moeten kunnen)
Poels Wout 4 (zou klassiekers aan moeten kunnen)
Schelling Ide 4
stewart jake 4 (met redelijke sprint)
Carr Simon 3 (talent)
Re: team paul
stage plaatsen voor
Mareczko Jakub
De Plus Laurens
Molard Rudy
Restrepo Jhonathan
Modolo Sacha
Declercq Tim
nog best leuke gratis renners denk ik
Mareczko Jakub
De Plus Laurens
Molard Rudy
Restrepo Jhonathan
Modolo Sacha
Declercq Tim
nog best leuke gratis renners denk ik