Om te voorkomen dat snelbieden wordt beloond mag een biedende ploegleider in de eerste 5 ronden niet meer dan 3 renners “”bezitten””. Dit geldt alleen tot de deadline (zie biedschema). Na het verstrijken van de deadline is er geen restrictie meer. In ronde 6 en 7 mag je niet meer dan 2 renners in je bezit hebben tot het eindigen van de deadline.
Voor de aanbiedende ploegleiders geldt dat zij gedurende de eerste tijdcontrole, 2 (gedurende de ronde 1 t/m 5) resp. 3 renners (gedurende de ronde 6 en 7) op hun naam hebben mogen staan die door andere ploegleiders zijn aangeboden.
Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
De laatste, met Wheelie, Latasa & Arneboy als aanbieders
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Probeer deze vandaag nog te plaatsen, anders doe ik het zeker voor de deadline.
-
- Posts: 150
- Joined: 15 Nov 2021, 13:47
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen FC Wheelie 0
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen FC Wheelie 0
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen FC Wheelie 0
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Latasa 0
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen FC Wheelie 0
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Latasa 0
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen FC Wheelie 0
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Latasa 0
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese Arneboy 0
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Arneboy 0
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Normaal zou hij moeten kloppen.
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen FC Wheelie 0
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Latasa 0
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese Arneboy 0
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Arneboy 0
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Normaal zou hij moeten kloppen.
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese Arneboy 0
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Arneboy 0
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez FC Wheelie 0
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese Arneboy 0
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Arneboy 0
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Arneboy 0
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Arneboy 0
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Latasa 0
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Latasa 0
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
-
- Posts: 278
- Joined: 29 Nov 2019, 16:39
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates FC Wheelie 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Latasa 0
Arnaud Demare Latasa 0
Tim Merlier Latasa 0
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen Arneboy 0
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates nutwood 1
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen nutwood 1
Arnaud Demare nutwood 1
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen nutwood 1
Arnaud Demare nutwood 1
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates nutwood 1
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Fair Play 2
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko FC Wheelie 0
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Fair Play 2
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Latasa 0
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
als ik het zo overzie hoe besmettelijk corona nu is en hoe het in voetbal gaat en in traingskampen voetbal en wielrennen zullen helaas veel wielerwedstrijden door corona beslist worden. Kan poels toch nog de tour winnen
en adem yates ook dus verwacht een verkoopprijs van minimaal 30
en adem yates ook dus verwacht een verkoopprijs van minimaal 30
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Gezien het feit dat Omrikon door diverse landen al wordt aangeduid als een vervelende griep (spanje/engeland/zweden/denemarken) lijkt het me dat het wel gaat meevallen allemaal. De mutatie naar deze veel besmettelijker variant met gelukkig minder bijwerkingen gaat het de betere kant op....paultje wrote: ↑12 Jan 2022, 12:51als ik het zo overzie hoe besmettelijk corona nu is en hoe het in voetbal gaat en in traingskampen voetbal en wielrennen zullen helaas veel wielerwedstrijden door corona beslist worden. Kan poels toch nog de tour winnen
en adem yates ook dus verwacht een verkoopprijs van minimaal 30
LAten we hopen dat we nu eindelijk de juiste kant op gaan en we weer echt naar normaal gaan.
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Ik zou me er niet zoveel zorgen over maken. Afgelopen twee jaar was dat risico niet anders. Vorig jaar had je nog Trek dat een paar voorjaarsklassiekers niet kon meedoen. En zo waren er vast nog wel meer voorbeelden van ploegen of individuele gevallen. De Giro twee jaar geleden was helemaal dramatisch met ploegen die uit koers werden gehaald in het najaar.
Wat YBA zegt en straks richting lente zakken de besmettingen sowieso weer. Ik zou me als eigenaar van Pogacar/Roglic eerder zorgen maken over de kasseienrit
Wat YBA zegt en straks richting lente zakken de besmettingen sowieso weer. Ik zou me als eigenaar van Pogacar/Roglic eerder zorgen maken over de kasseienrit
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates nutwood 1
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Fair Play 2
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss nutwood 1
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausta Masnada FC Wheelie 1
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Fair Play 2
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss nutwood 1
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates nutwood 1
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Fair Play 2
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss nutwood 1
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Fair Play 2
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss nutwood 1
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates nutwood 1
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Vinnie 4
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Vinnie 3
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Vinnie 4
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Vinnie 3
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates booggie 7
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Vinnie 4
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Vinnie 3
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Vinnie 4
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Vinnie 3
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre Arneboy 0
Diego Ulissi Arneboy 0
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Re: Biedronde 7 (woensdag 12 januari 21.00 uur)
Adam Yates booggie 7
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Vinnie 4
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Vinnie 3
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre nutwood 1
Diego Ulissi nutwood 1
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0
Alexey Lutsenko nutwood 1
Alex Aranburu FC Wheelie 0
Fausto Masnada Chef 8
Tim Wellens FC Wheelie 3
Gerben Thijssen Chef 1
Luis Leon Sanchez yba 1
Jonas Iversby Hvideberg FC Wheelie 1
Antonio Pedrero FC Wheelie 0
Fred Wright FC Wheelie 1
Alexis Renard FC Wheelie 1
Owain Doull FC Wheelie 1
Georg Zimmermann FC Wheelie 0
Arnaud de Lie FC Wheelie 1
Itamar Einhorn FC Wheelie 2
Kasper Asgreen Fair Play 2
Arnaud Demare Vinnie 4
Tim Merlier nutwood 1
Sepp Kuss Vinnie 3
Phil Bauhaus Zwieler 3
Tobias Bayer Chef 1
Gianluca Brambilla Latasa 0
Jonas Rutsch Latasa 0
Alexis Gougeard Latasa 0
Kevin Geniets Latasa 0
Casper Pedersen Latasa 1
Dion Smith Latasa 0
Fabio Felline Scheetmans 1
Krists Neilands Latasa 0
Oscar Rodriquez Latasa 0
Jasper Philipsen nutwood 1
Florian Sénéchal Arneboy 0
Ion Izagirre nutwood 1
Diego Ulissi nutwood 1
Alberto Dainese yba 1
Lewis Askey Arneboy 2
Pieter Serry Arneboy 0
Alexandr Riabuschenko Arneboy 1
Sven Erik Bystrom Vinnie 1
Boy van Poppel Arneboy 0
Dorian Godon Arneboy 2
Natnael Tesfatsion Arneboy 0
Michele Gazzoli Arneboy 0
Davide Martinelli Arneboy 0
Harold Tejada Arneboy 0