Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
- ChefSpijker
- Posts: 1953
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Verkocht:
Wilco Kelderman 8 Latasa
Fred Wright 8 GMV
Mauro Schmid 6 Chef
Nog een triootje:
Romain Grégoire 6 Fair Play
Lennert Van Eetvelt 6 Homme
Lenny Martinez 6 Homme
Wilco Kelderman 8 Latasa
Fred Wright 8 GMV
Mauro Schmid 6 Chef
Nog een triootje:
Romain Grégoire 6 Fair Play
Lennert Van Eetvelt 6 Homme
Lenny Martinez 6 Homme
- ChefSpijker
- Posts: 1953
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Geen actie, afgehamerd.
Kwartetje:
Soren Waerenskjold 6 Homme
Oier Lazkano 5 Jordy
Alberto Bettiol 5 Jordy
Finn Fisher-Black 4 Scheetmans
Kwartetje:
Soren Waerenskjold 6 Homme
Oier Lazkano 5 Jordy
Alberto Bettiol 5 Jordy
Finn Fisher-Black 4 Scheetmans
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
3 hele leuke talentjes, twijfelde vooral nog over Grégoire, maar ze stonden toch behoorlijk scherp.
- ChefSpijker
- Posts: 1953
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
- ChefSpijker
- Posts: 1953
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Verkocht:
Soren Waerenskjold 6 Homme
Oier Lazkano 5 Jordy
Alberto Bettiol 6 GMV
Finn Fisher-Black 4 Scheetmans
Volgend rijtje:
Leknessund, Andreas 4 paul
Bissegger, Stefan 4 Jordy
Carthy, Hugh 4 TEF
Tobias Foss 4 Chef
Soren Waerenskjold 6 Homme
Oier Lazkano 5 Jordy
Alberto Bettiol 6 GMV
Finn Fisher-Black 4 Scheetmans
Volgend rijtje:
Leknessund, Andreas 4 paul
Bissegger, Stefan 4 Jordy
Carthy, Hugh 4 TEF
Tobias Foss 4 Chef
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Carthy 5
Foss 5
Foss 5
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Bissegger 5
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Je moet een ander ook af en toe wat gunnen.
Als Alaphilippe niet meer op niveau terugkomt dan staat met Grégoire zijn opvolger in ieder geval alweer klaar.
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Bissegger 6
-
- Posts: 150
- Joined: 15 Nov 2021, 13:47
- ChefSpijker
- Posts: 1953
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Leknessund voor 4 naar Paul en Carthy voor 5 naar Jordy ondertussen
- ChefSpijker
- Posts: 1953
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
En ook verkocht:
Stefan Bissegger 6 Jordy
Tobias Foss 6 Wheelie
Next:
Arvid de Kleijn 4 TEF
Tobias Lund Andresen 4 Jordy
Ben Tulett Jordy 4
Thomas Gloag 3 Homme
Mikkel Bjerg 3 Fair Play
Stefan Bissegger 6 Jordy
Tobias Foss 6 Wheelie
Next:
Arvid de Kleijn 4 TEF
Tobias Lund Andresen 4 Jordy
Ben Tulett Jordy 4
Thomas Gloag 3 Homme
Mikkel Bjerg 3 Fair Play
- ChefSpijker
- Posts: 1953
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Verkocht:
Arvid de Kleijn 4 TEF
Tobias Lund Andresen 4 Jordy
Ben Tulett 4 Jordy
Thomas Gloag 4 Latasa
Mikkel Bjerg 4 GMV
Nog twee lijstjes te gaan, de eerste:
Mathhew Dinham 3 Homme
Maximilian Schachmann 3 Homme
Luca Mozzato 3 Homme
Velasco, Simone 3 Vinnie
Viviani, Elia Jordy 3
Arvid de Kleijn 4 TEF
Tobias Lund Andresen 4 Jordy
Ben Tulett 4 Jordy
Thomas Gloag 4 Latasa
Mikkel Bjerg 4 GMV
Nog twee lijstjes te gaan, de eerste:
Mathhew Dinham 3 Homme
Maximilian Schachmann 3 Homme
Luca Mozzato 3 Homme
Velasco, Simone 3 Vinnie
Viviani, Elia Jordy 3
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Schachmann 4
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Schachmann 5
Re: Biedronde 2 (maandag 4 december 21.00 uur)
Schachmann 6