Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Vanaf maandag 11 oktober (morgen) kunnen we los. Zie hieronder de details.
maandag 11 oktober 20.00 uur: Opening biedronde 1
Deadline snelbiedregel: dinsdag 12 oktober 18.00 uur
Deadline schaatsers plaatsen op de biedlijst: donderdag 14 oktober 19.00 uur
Donderdag 14 oktober 21.00 uur: Starten 1 voor 1 bieden (groepsgewijs) en aansluitend de sluiting biedronde 1
Voor de eerste 3 biedrondes geldt dat elke deelnemer 4 schaats(st)er moet aanbieden. In elk van de eerste 3 biedrondes moet in ieder geval 1 schaats(st)er uit de top 1 t/m 21 (bij 7 deelnemers), top 1 t/m 24 (bij 8 deelnemers) worden gekozen.
Op iedere schaats(st)er die wordt aangeboden dient de "aanbiedende" ploegleider ten minste 1 biedpunt te bieden. Nadat een ploegleider 4 schaats(st)ers heeft aangeboden mag hij gaan overbieden op de schaats(st)ers die reeds zijn aangeboden. Om het overbieden duidelijk te kunnen zien, dienen deze “vet” gemaakt te worden.
Indien een ploegleider na bijv. 2 biedrondes door zijn punten heen is, moet hij wel 4 schaats(st)er aanbieden, maar dan uiteraard met 0 biedpunten. Indien niet op deze schaats(st)er wordt geboden, gaan ze terug naar de lijst met nog te kiezen schaats(st)er.
Om te mogen gaan overbieden op andere schaats(st)ers moeten alle 4 de schaats(st)ers door je op de biedlijst zijn geplaatst.
Snelbiedregel:
Voor de eerste 3 biedrondes geldt tevens dat tot aan de genoemde snelbiedregel deadline van 18.00 uur een deelnemer niet meer dan 4 schaats(st)er op zijn naam mag hebben staan (de zgn. snelbiedregel). Na 18.00 uur is er geen restrictie meer.
maandag 11 oktober 20.00 uur: Opening biedronde 1
Deadline snelbiedregel: dinsdag 12 oktober 18.00 uur
Deadline schaatsers plaatsen op de biedlijst: donderdag 14 oktober 19.00 uur
Donderdag 14 oktober 21.00 uur: Starten 1 voor 1 bieden (groepsgewijs) en aansluitend de sluiting biedronde 1
Voor de eerste 3 biedrondes geldt dat elke deelnemer 4 schaats(st)er moet aanbieden. In elk van de eerste 3 biedrondes moet in ieder geval 1 schaats(st)er uit de top 1 t/m 21 (bij 7 deelnemers), top 1 t/m 24 (bij 8 deelnemers) worden gekozen.
Op iedere schaats(st)er die wordt aangeboden dient de "aanbiedende" ploegleider ten minste 1 biedpunt te bieden. Nadat een ploegleider 4 schaats(st)ers heeft aangeboden mag hij gaan overbieden op de schaats(st)ers die reeds zijn aangeboden. Om het overbieden duidelijk te kunnen zien, dienen deze “vet” gemaakt te worden.
Indien een ploegleider na bijv. 2 biedrondes door zijn punten heen is, moet hij wel 4 schaats(st)er aanbieden, maar dan uiteraard met 0 biedpunten. Indien niet op deze schaats(st)er wordt geboden, gaan ze terug naar de lijst met nog te kiezen schaats(st)er.
Om te mogen gaan overbieden op andere schaats(st)ers moeten alle 4 de schaats(st)ers door je op de biedlijst zijn geplaatst.
Snelbiedregel:
Voor de eerste 3 biedrondes geldt tevens dat tot aan de genoemde snelbiedregel deadline van 18.00 uur een deelnemer niet meer dan 4 schaats(st)er op zijn naam mag hebben staan (de zgn. snelbiedregel). Na 18.00 uur is er geen restrictie meer.
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Loopt nog niet storm.
Hopelijk hebben ze in de gaten dat het gestart is.
PB’s had ik vorige week verzonden. Maar niet door iedereen gelezen.
En een bericht op het forum geplaatst.
Hopelijk hebben ze in de gaten dat het gestart is.
PB’s had ik vorige week verzonden. Maar niet door iedereen gelezen.
En een bericht op het forum geplaatst.
-
- Posts: 183
- Joined: 04 Dec 2019, 19:24
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Ja, had het zelf al bewust meteen erop gezet zodat het duidelijk was voor iedereen dat we zijn begonnen.
Het biedspel is natuurlijk ook net afgelopen dus iedereen die daar aan mee doet zal binnenkort wel eens langskomen op het forum.
Kan me ook voorstellen dat niet iedereen op maandagavond direct ermee bezig is. Morgen zal normaal in de loop van de dag wel steeds meer erop komen. Denk dat we ons voor nu zeker nog geen zorgen hoeven te maken. Mochten er morgen na etenstijd nog mensen missen dan kan ik ook nog altijd een bericht sturen in de biedspel app. Volgens mij zit iedereen daar in die nog ontbreekt behalve Drekes, maar die staat sowieso op optioneel.
Het biedspel is natuurlijk ook net afgelopen dus iedereen die daar aan mee doet zal binnenkort wel eens langskomen op het forum.
Kan me ook voorstellen dat niet iedereen op maandagavond direct ermee bezig is. Morgen zal normaal in de loop van de dag wel steeds meer erop komen. Denk dat we ons voor nu zeker nog geen zorgen hoeven te maken. Mochten er morgen na etenstijd nog mensen missen dan kan ik ook nog altijd een bericht sturen in de biedspel app. Volgens mij zit iedereen daar in die nog ontbreekt behalve Drekes, maar die staat sowieso op optioneel.
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Nu nog Laatste Man en eventueel Drekes.
Eerstgenoemde heeft al een e-mail van mij gehad.
Eerstgenoemde heeft al een e-mail van mij gehad.
-
- Posts: 919
- Joined: 30 Nov 2019, 23:18
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Laatste man 1
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish TeamVulture 1
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Laatste man 1
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Wat mij betreft kunnen we los, want ik heb geen idee of Drekes mee doet.
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 2
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto TeamVulture 1
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 2
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 2
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Pedersen, Sverre Lunde paul 1
Erin JACKSON paul 1
Michelle de JONG paul 1
Isabelle van ELST paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Chef 1
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 2
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Paul 1
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Jordy 4
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Paul 1
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Jordy 4
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Paul 1
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Tingyu Gao Jordy 1
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 1
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Paul 1
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
-
- Posts: 183
- Joined: 04 Dec 2019, 19:24
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab TeamVulture 3
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Paul 1
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Jordy 1
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab TeamVulture 3
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Paul 1
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Vinne 1
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Chef 1
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Chef 1
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Laatste man 2
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Fair Play 5
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 4
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Fair Play 4
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Fair Play 4
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Fair Play 2
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Fair Play 2
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Fair Play 3
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Fair Play 5
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 4
Yamato Matsui Fair Play 1
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Fair Play 4
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Fair Play 4
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Fair Play 2
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Fair Play 2
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Fair Play 3
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Fair Play 5
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 4
Yamato Matsui Jordy 2
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Fair Play 4
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Fair Play 4
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Fair Play 2
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Fair Play 2
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Fair Play 3
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Fair Play 5
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 4
Yamato Matsui Jordy 2
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Fair Play 4
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer Vinne 1
Jorrit Bergsma Fair Play 4
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Fair Play 2
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Fair Play 2
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Fair Play 3
-
- Posts: 183
- Joined: 04 Dec 2019, 19:24
Re: Biedronde 1 (start maandag 11 oktober 20.00 uur- biedavond donderdag 14 oktober 21.00 uur)
Miho Takagi Jordy 1
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Fair Play 5
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 4
Yamato Matsui Jordy 2
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Fair Play 4
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer TeamVulture 2
Jorrit Bergsma Fair Play 4
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Fair Play 2
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Fair Play 2
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Fair Play 3
Tingyu Gao TeamVulture 2
Bart Swings Jordy 1
Zhongyan Ning Fair Play 5
Jutta Leerdam Fair Play 1
Dai Dai Ntab Fair Play 4
Yamato Matsui Jordy 2
Andzelika Wojcik Fair Play 1
Patrick Roest TeamVulture 1
Davide Ghiotto Jordy 3
Greame Fish Fair Play 4
Mathias Voste TeamVulture 1
Sverre Lunde Pedersen Paul 1
Erin Jackson Fair Play 4
Michelle de Jong Paul 1
Isabelle van Elst Paul 1
Pavel Kulizhnikov Vinnie 1
Hein Otterspeer TeamVulture 2
Jorrit Bergsma Fair Play 4
Koen Verweij Vinnie 1
Nao Kodaira Chef 1
Marcel Bosker Fair Play 2
Vincent De Haitre Jordy 2
Isabelle Weidemann Fair Play 2
Antoinette de Jong Laatste man 1
Kim Goetz Laatste man 3
Connor Howe Fair Play 5
Carlijn Achtereekte Fair Play 3