by Fair Play » 05 Oct 2024:
Vorig jaar was de inleg bepaald op € 30,00, omdat er zowel een WK afstanden als WK allround/sprint was. Dit jaar is er alleen een WK afstanden.
We kunnen dus ook eventueel weer terug naar € 25,00, met een kleine aanpassing in de prijzengelden naar beneden.
Graag jullie mening.
Er is dus blijkbaar al budget over.
Mijn voorstel zou zijn om die extra 5 euro p.p. (deels) te besteden aan de eerste 2 of 3 plekken in de B-groep bij de WC's.
Mocht er dan nog iets overblijven dan is mijn voorstel om de plekken 1 t/m 10 bij de WC's ieder met 0,05 te verhogen.
Het spel is echt voor de fun en om elkaar onderling te verslaan. Daarnaast biedt dit spel meer spanning en meer plezier om naar de diverse schaatswedstrijden te kijken. Het prijzengeld is daar ondergeschikt aan. Het duel om Vinnie van de eerste plek af te houden zal al moeilijk en spannend genoeg zijn. Vinnie is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de Pogacar onder het biedspel. Eens kijken wat de Vingegaards en Evenepoels onder ons daar komend schaatsseizoen aan kunnen doen
